Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/admin/web/decorindia.pl/public_html/modules/sofortbanking/sofortbanking.php on line 474
Industrialne meble Blog
Industrialne meble Blog
Industrialne meble Blog

Meble industrialne to mieszanka stali i drewna rustykalnego. Są dzisiaj niezwykle popularne i uwielbiane przez nas wszystkich. Meble industrialne to meble, które są odważne i często wyrafinowane. Dzisiaj przybliżymy ich właściwości i damy kilka wskazówek, inspiracji, pomysłów

Jak wykreować industrialną przestrzeń

Zanim skupicie się na konkretnym projekcie wnętrza, pomyślcie o inspiracjach dla waszej przyszłej przestrzeni. Jeżeli należycie do fanów łamania konwencjonalnych reguł i mieszania ze sobą różnych szkół designu, na pewno zauważycie, że styl industrialny ma w sobie cechy futurystycznea także boho i takie meble właśnie Wam proponujemy.

Meble loftowe z akacji – komoda z szufladami

Wybierzcie kolory związane ze stylem rustykalnym

Wybór właściwej palety kolorów jest podstawą w projekcie wnętrza. Począwszy od dywanów, mebli, oświetlenia i drobnych akcentów, wszystkie elementy będą ściśle powiązane z zastosowaną kolorystyką.

Jeżeli posiadasz w domu wyeksponowane murowane ściany, cementowe podłogi bądź drewno, masz już ułatwioną pracę. Kolory rustykalne to przede wszystkim beże i brązy. Skup się przede wszystkim na poszczególnych materiałach. Sofy, krzesła, stoły powinny być zbudowane ze skóry i z surowego drewna a także z metalu. W ten sposób zachowasz odcienie brązu i będziesz mieć mnóstwo możliwości jeżeli chodzi o wprowadzenie dalszej gamy kolorów w postaci dekoracji i dodatków.

Meble industrialne - biurko w stylu industrialnym

Meble industrialne to odważny akcent

Meble industrialne to przede wszystkim surowy klimat oraz niewykończone drewno. Niezależnie od tego czy jest to stolik kawowy czy stół do jadalni, co najmniej jeden z nich powinien być wykonany z drewna, dzięki temu osiągniesz cel. Stół z drewna może posiadać metalowe nogi, jest to idealny przykład industrialnego mebla. Znajdziesz takie w naszej ofercie.

Żelbet jest ostatnio niezwykle popularnym rozwiązaniem, jest stosowany zwłaszcza w stylu industrialnym. Meble industrialne często mają skórzane wykończenia. Mimo zastosowania konkretnego rodzaju materiału, często różnią się między sobą.

Meble vintage - stolik kawowy z metalowymi nogami

Dywany

Jeżeli chodzi o dobór dywanów, styl industrialny mocno nas ogranicza. Zrezygnuj z dywanów, które są zbyt jaskrawe i awangardowe, ponieważ w zestawieniu ze stylem rustykalnym zazwyczaj wyglądają niekorzystnie.

Zamiast tego zastosuj zdecydowanie jasne bądź zdecydowanie ciemne kolory. Rozważ również dywany w stylu orientalnym albo wyplatane.

Dywan Indyjski

Akcenty będą wspaniałym kontrastem

Masz spore pole do popisu jeżeli chodzi o dobór dekoracji. Jeżeli chodzi o narzuty czy pufy, wybierz takie, które naprawdę rzucą się w oczy, wykonane ze skóry albo wyplatane. Jeżeli twój dywan jest w odcieniu stonowanym, wybierz dodatki, które są kolorowe i orientalne. Ponieważ krzesła, stoły i inne meble,które posiadasz są w neutralnych odcieniach, dodatki mogą zdecydowanie odbiegać i wnosić do przestrzeni sporo koloru.

/