Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/admin/web/decorindia.pl/public_html/modules/sofortbanking/sofortbanking.php on line 474
MEBLE INDYJSKIE, KOLEKCJA GOA I LETNI TROPIKALNY STYl.
MEBLE INDYJSKIE, KOLEKCJA GOA I LETNI TROPIKALNY STYl.
Meble INDYJSKIE,Kolekcja Goa,Letni Tropikalny Styl.

Witamy po dłuższej nieobecności na naszym blogu.Jak zapewne zauważyliście lato zbliża się wielkimi krokami  dnie są coraz dłuższe i cieplejsze,coraz częściej myślimy o wyjazdach,urlopach i odpoczynku to wszystko  wprawia nas w cudowny wakacyjny nastrój.A skoro lato już blisko wakacje też, może warto pomyśleć o zmianach w naszych wnętrzach i zainspirować się dalekimi podróżami. Prawda że brzmi ciekawie? Tylko jak to zrobić? Oczywiście cały sekret tkwi w odpowiednich kolorach ,meblach i dodatkach w tzw.tropkalnym stylu.Zapraszamy do wpisu pełnego ciepłego słońca,zieleni, kolorów i inspiracji.

Tropikalne kolory we wnętrzach

W naszych europejskich domach dominującymi kolorami we wnętrzch są zazwyczaj szarości,biel,czerń czasami brązy i beże,tzw bezpieczne kolory które zawsze wyglądają dobrze ale co z tego jak takie wnętrza są nijakie , i bez fantazji nie mają w sobie naturalnej energi.Chcielibyśmy zaproponować  Wam wprowadzenie do domu odrobiny koloru, gdyż –po pierwsze  jest to teraz bardzo modne, po drugie mamy w końcu lato i chcielibyśmy je zatrzymać na dłużej,po trzecie  żywe kolory na pewno poprawią nasz w  nastrój, popudzą kreatywność i według nas wnętrza z kolorowymi akcentami wyglądają dużo lepiej niż te, których ich pozbawiono. Na jakie kolory i dodatki postawić aby wnęrtrze nabrało tropikalnego charakteru? Mamy dla was kilka porad i inspiracji. 

O stylu tropikalnym w trendach wnętrzarskich mówi się już od jakiegoś czasu to co jest charakterystyczne dla tego trendu to na pewno piękna roslinność, w naszym przypadku może być w donicach nie może zabraknąć mebli z gezotycznych gatunków drewna, ratanu teaku, bambusa itp. Doskonałym dodatkiem będa tkaniny w egzotyczne nadruki, dużo naturalnych materiałów w naturalnych kolorach , ciekawe akcesoria np: posągi Buddy,klatki dla ptaków,ceramika itp.Wzory które przywodza nam na myśl tropiki i dżungle  palmy, liście, kolorowe kwiaty, papugi i inne tropikalne zwierzęta.gdy wszystko połączymy w spójną całość mamy ciekawy efekt efekt końcowy na którym niebywale nam zależy.

Aranżacja wnętrz ,meble  indyjskie -  kolekcja  Goa 

Tak jak lato wprawia nas we wspaniały nastrój, tak w nasze cztery kąty powinniśmy tchnąć nowego ducha. To sprawi, że nie tylko ożywią się nasze wnętrza, ale również my wprawimy się w lepszy, letni nastrój. Przede wszystkim chcielibyśmy zaproponować  Wam naszą kolekcję mebli indyjskich Goa. Meble z tej kolekcj charakteryzują się prostym klasycznym kształtem, jasnym kolorem egzotycznego drzewa teakowego i pięknymi malowanymi elementami. Delikatny efekt postarzenia mebli nadaje im autentyczności jakby przed chwilą zostały wyniesione z  domku znajdującego się gdzieś daleko na pięknej  plaży z palmami i ciepłym  piaskiem. Każdy mebel z tej kolekcji jest wykonany ręcznie, więc niemożliwe jest aby znaleźć drugi identyczny egzemplarz. Więc co powiecie na piękną egzotyczną komodę?  taki element wystroju  ożywi każde monochromatyczne wnętrze  i nada mu stylowy wygląd.

Gdy aranżujemy wystrój naszego przedpokju warto umieścić w nim piękną indyjską konsole z naszej kolekcji Goa ,na pewno nada mu egzotyczny wygląd i będzie bardzo praktycznym elementem przedpokuju chociażby ze względu  na szuflady w których możemy przechowywać klucze i inne drobiazgi.

Tropikalne dekoracje do domu

Na szczęście najczęściej wcale nie trzeba przeprowadzać wielkich zmian i metamorfoz, aby zadziały się domowe rewolucje w iście tropikalnym stylu. Oryginalne  dekoracje potrafią naprawdę zdziałać cuda!

Mamy na myśli tu oczywiście  kolorowe poduszki, które  możemy rozłożyć na naszych sofach, łóżkach i fotelach. Jak również  na drewnianych krzesłach w kuchni, albo jadalni.

Na poduszkach warto przemycić egzotyczne kolory kolory, ale energetyczna barwa to nie jedyny sposób przywołania egzotycznego lata. Nasze jaśki mogą również obfitować w tropikalne nadruki  które na pewno ożywią każde wnetrze.

 

 

 

 

W sypialni warto zdecydować się na nową pościel. Motyw kwiatów lisci palmowych wydaje się być strzałem w dziesiątkę! Nie możemy zapominać o żywej roślinności której w troikach jest pełno i jest bardzo bujna mogą to być kwiaty doniczkowe np. palmy .krotony fikusy oleandry.Dla dopełniania całości, warto zrezygnować z ciężkich zasłon, i wymienić je na zwiewne, lekkie firany lub  jasne zasłony z naturalnych tkanin. Kolor do wnetrza możemy wprowadzić też dzięki naklejkom lub fototapetom, które wiernie odwzorują ściane zielonych egzotycznych roślin  i wprawią nas w prawdziwie letni i urlopowy nastrój.

 Lato, Goa,i tropiki!

W powyższym wpisie zaproponowaliśmy tylko niektóre sposoby na zaproszenie egzotycznego lata do naszych czterech kątów. Pomysłowość  pozostawiam Wam, a inspiracji szukajcie nie tylko na naszym blogu, ale przede wszystkim w tym co was otacza.

Już zapewne planujecie wakacje w różnych odległych miejscach na świecie, gdzie kwitną piękne kolorowe kwiaty ,gdzie domy wyglądają jak z bajki . Ich paleta barw jest wspaniałą inspiracją.Niewielkie akcenty, które występują w przyrodzie i odległych zakątkach świata przenieśmy do naszych wnętrz , to naprawdę wystarczy, aby stworzyć urokliwe tropikalne  aranżację.